Jsme rodinná cestovka, jejíž prioritou je osobní kontakt a férový přístup ke všem. Garantujeme vám cenu zájezdu, kterou uvádíme celou bez dalších skrytých poplatků. Jelo s námi přes 75 tisíc klientů a 87 % z nich nás dále doporučuje svým známým. Jsme členem Asociace českých cestovních kanceláří a agentur. Máte zájem o náš katalog? Tištěný katalog zájezdů vám zašleme zdarma na vaši adresu, kontaktujte nás.

Kontaktní údaje

Adresa:METAL - FRUT, spol. s r.o.
Nádražní 674
66442 Modřice
E-mail: zajezdy@ckmetal.cz
WWW: www.ckmetal.cz
Telefon: 547 385 464
IČO: 46904280
DIČ: CZ46904280

Hotel Flamingo se nachází v klidné části letoviska. Nabízí prostorné komfortní pokoje a stravování all inclusive light. Nově můžete využít animační program pro děti i dospělé - Metyho klub - novinka roku 2020. Poloha: vzdálenost na pláž:  8…

doprava: autokarem ubytování: hotel **** strava: all inclusive

Ukrajina je země, která vám toho dokáže hodně nabídnout. Ať už navštívíte města s honosnými pravoslavnými stavbami se zlatými kupolemi nebo známý Černobyl, ve kterém máte pocit, že se zastavil čas, odnesete si neskutečný zážitek. 

doprava: autokarem ubytování: hotel *** strava: snídaně

Švýcarsko, nepřekonatelně nádherná země tisíce jezer. Navštívíte významná města, poplavíte se výletní lodí nádhernou horskou krajinou, zastavíte se u Rýnských vodopádů nebo se zamilujete do pohádkového hradu Chillon.

doprava: autokarem ubytování: hotel *** strava: snídaně

Poznejte hornaté Švýcarsko a sever Itálie. Uvidíte velkolepá jezera, malebná horská městečka, kostel Madony ve skalách nebo třeba palác na ostrově Isola Bella. Nakonec se můžete těšit na prohlídku Milána, plného dechberoucí architektury.

doprava: autokarem ubytování: hotel *** strava: snídaně

Slovinsko v sobě kloubí nesrovnatelně krásnou přírodu a rozdílné vzepření svých měst. Podíváte se do Lublaně, centra obchodu, různých kultur i lákavých památek, nebo si užijete neskonale jedinečného výhledu na jezero Bled.

doprava: autokarem ubytování: hotel *** strava: snídaně